Herkes için 2 Farklı Speaking Kontrol Seçeneği

Herkes için 2 Farklı Speaking Kontrol Seçeneği

Speaking Kontrol ile amacımız İngilizce konuşma alanındaki eksik ve yanlışlarınızı görmenizi sağlamak ve size bu hataları düzeltecek geribildirimler sunmak. Ayrıca Speaking Kontrol hizmeti ile sınava girmeden alabileceğiniz speaking puanını yaklaşık olarak size söyleyebiliyoruz. Bu da kendinizi IELTS, TOEFL veya PTE gibi sınavlar için daha iyi şekilde hazırlamanıza yardımcı oluyor.

Şu anda Speaking Kontrol hizmeti ile herkesin ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunabilmek için 2 farklı paketimiz mevcut: canlı speaking deneme sınavı veya kayıttan speaking deneme sınavı.

Canlı Speaking Deneme Sınavı

İsterseniz canlı canlı bir speaking denemesini sizinle birlikte online olarak yapıp puanlandırmasını ve geribildirimini veriyoruz. Bunun için karşılıklı olarak uygun bir gün ve saat seçiyoruz. Seanslar 30 dakika sürüyor. İlk 15 dakikada canlı canlı sınavı tamamlıyoruz. İkinci 15 dakikada ise sıcağı sıcağına konuşma performansınızla ilgili geribildirimler veriyoruz.

Kayıttan Speaking Deneme Sınavı

Kayıttan speaking deneme sınavı seçeneğinde size istediğiniz yerde istediğiniz zaman tamamlayabileceğiniz bir speaking deneme sınavı videosu gönderiyoruz. Gerçek bir speaking sınavı gibi hazırlanmış bu videoyu izlerken telefonunuzla ses kaydı alıp sorulara tek tek cevap veriyorsunuz. Daha sonra da 3 iş günü içerisinde ses kaydınıza satır satır geribildirim ve değerlendirme yazarak geribildirim raporunuzu size gönderiyoruz.

2 seçeneği de denemenizi tavsiye ederiz.