Hakkımızda

Merhaba, öncelikle Speaking Kontrol’e hoş geldiniz. Ben Hüseyin Demirtaş.

Yabancı dil Türkiye 12.’si olarak Boğaziçi Üniversitesi, Çeviribilim bölümüne yerleşmemle başlayan lisans hayatımda yoğun bir şekilde ileri seviye İngilizce eğitimleri verdim. Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencileriyle, kolej öğrencileriyle ve birçok farklı meslekten çalışanla İngilizce dersleri yaptım. Amerika’da programcı, İngiltere’de ise dil hizmetleri proje yöneticisi olarak çalıştım. En son olarak da Boğaziçi Üniversitesi, Bilişsel Bilim bölümünde 2 yıl araştırma görevlisi olarak görev aldım.

Tecrübelerimi paylaşmak üzere kurduğum Hüseyin Demirtaş ile İngilizce sitesi 10+ milyon ziyaret aldı. Farklı seviyeden yüzlerce öğrenciyle çalıştım. Bu süre zarfında TOEFL, IELTS, Proficiency, YDS gibi sınavlarla ve dil öğretimiyle ilgili çok ciddi tecrübeler edindim ve maalesef ülkemizdeki dil eğitiminin içler acısı haline ve yapılan büyük hatalara şahit oldum.

Speaking problemleri

Mesela bu hata ve eksiklerden en önemlilerinden birisi doğru düzgün İngilizce konuşamamak. Basit sorulara cevap verememek, yanlış telaffuz etmek, doğal olmayan cümleler kurmak ve daha nice konuşma problemi. Şu an TOEFL, IELTS ya da genel İngilizce sınavlarına hazırlanıp Speaking alanında  nasıl ilerleyeceğini bilmeyen, nerede hata yaptığını, nasıl çalışırsa daha başarılı olacağını öğrenememiş pek çok kişi var.

Her yerde her zaman speaking

Speaking Kontrol işte bu sorunlara çözüm olmak için geliştirildi. Herkesin yanı başında, yaşadığı semt ya da şehirde yetkin bir Speaking hocası olmayabilir ya da İstanbul gibi bir şehirde şehrin bir ucundan diğerine gitmeye üşenebilir insan. Speaking Kontrol ile nerede ve ne zaman isterseniz speaking çalışabileceksiniz. Sisteme girin ve istediğiniz deneme sınavını çözün. Ses kaydınız bize ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde size yazılı ve sesli detaylı geribildirim sunuyoruz.

Daha iyi İngilizce konuşmak

Hatalarınızı öğrenin, tavsiyelerimizi dinleyin ve adım adım daha iyi konuşmaya başlayın. Speaking Kontrol ile size detaylı değerlendirme raporları sunuyoruz böylece kelime seçiminden telaffuza, anlatımdan yapıya kadar geniş bir alanda speaking becerinizi geliştirecek ipuçları ve tavsiyeler sunuyoruz.

Speaking Kontrol’de kimler hizmet veriyor?

Speaking Kontrol ekibi, Türkiye dereceli, Boğaziçi Üniversitesi mezunu İngilizce öğretmenleri ve tercümanlardan oluşuyor. Speaking Kontrol’de görev alan her bir eğitmeni, speaking becerisi ve yetkinliğini baz alarak özenle seçiyorum. Tabi benden de bol bol speaking yorumu alacaksınız.

Tekrardan hoş geldiniz! Speaking Kontrol ile daha iyi İngilizce konuşanlardan olmanız, sınavlarınızda daha yüksek speaking puanları almanız dileğiyle.